Lustrumreis

posted in: Lustrumactiviteit | 0

Lief lid,
Leuk dat je geïnteresseerd bent in onze lustrumreis! Voor onze lustrumreis zullen wij 28 februari de trein pakken naar Düsseldorf, we keren 3 maart met de trein ook weer terug. In Düsseldorf hebben wij allemaal leuke activiteiten geregeld waar je moet en wil zijn, maar wat dit programma precies inhoudt, dat houden wij nog even geheim ;). Waar kan ik mij aanmelden vraag je je af? Aanmelden is mogelijk vanaf 26 november 20.00 uur via www.svnucleus.nl/lustrumreis. Let op, wij hebben maar 30 plaatsen beschikbaar dus wees op tijd! Nu vraag je je misschien af, wat gaat dit allemaal wel niet kosten? Ook dan hebben wij goed nieuws! Je kan namelijk mee voor 120 euro! Hiervoor hebben wij geregeld dat je vanaf Utrecht in Düsseldorf komt (en terug natuurlijk), hiervoor hebben wij een slaapplek geregeld en bovenal zit de prijs van de activiteiten en eventueel vervoer binnen Düsseldorf hier ook in! Het enige wat dus voor eigen rekening komt, zijn de kosten voor eten en drinken en eventueel vervoer van en naar Utrecht.

Omdat dit heel veel informatie in één keer is staat het hieronder nog allemaal beknopt!

Wat: Lustrumreis
Naar: Düsseldorf
Vanaf: Utrecht centraal
Vervoerstype: trein
Wanneer: 28 februari – 3 maart 2019
Hoeveel plekken: 30
Aanmelden vanaf: maandag 26 november 20.00
Aanmelden via: www.svnucleus.nl/lustrumreis
Kosten: 120 euro
Wanneer betalen: Uiterlijk 31 januari (bedrag dient 1 februari op onze rekening te staan) en natuurlijk nadat je een bevestiging hebt gehad dat je bij de eerste 30 zit.
Wat zit er in dit bedrag: Retour treinticket Utrecht – Düsseldorf, accommodatie, activiteiten & vervoer binnen Düsseldorf.

Nog een kleine tip: zorg dat je je identificatiebewijs en zorgpas met het inschrijven bij de hand hebt!

Mocht je toch niet meer meewillen? Afmelden kan tot uiterlijk 10 december 19.59

Meld je dus snel aan!

 

Met goud zilveren groet,

LustrumCommissie “Eens moet de eerste keer zijn”