Lezing stamceltherapie – door Nynke Swaluë

posted in: Lezingen | 0

 

Ben jij benieuwd naar hoe stamceltherapie kan bijdragen aan het herstel na een hartinfarct? Kom dan maandag 10 december naar de lezing van Nynke Swaluë. Er wordt vertelt over of stamcellen wel op de juiste plek aankomen, hoeveel stamcellen differentiëren naar hartspiercellen en over nieuwe oplossingen voor stamceltherapie.

De lezing zal plaatsvinden op Hogeschool Leiden, de exacte locatie volgt later. De lezing begint om 19:00 en eindigt rond 20:30. Vanaf 18:45 zal het lokaal open zijn.

Aanmelden voor de lezing is gratis, maar wel verplicht en kan tot uiterlijk 6 december. Het aanmelden kan gemakkelijk en snel via stamceltherapie.svnucleus.nl. Lid zijn van SV Nucleus is niet verplicht. Neem gerust je vrienden mee naar de lezing, maar vergeet ze niet aan te melden.

Mocht je nog vragen hebben, stuur deze dan naar ec@svnucleus.nl

Tot 10 december!