Excursie: Anatomisch Museum LUMC

posted in: Excursie | 0

Beste leden,

Op 16 januari is er vanuit de Educatie Commissie een excursie georganiseerd naar het Anatomisch Museum van het LUMC. Het Anatomisch Museum beschikt over ruim 800 verschillende preparaten en modellen, die zijn verdeeld rondom verschillende thema’s zoals gezond en ziek, de levensfasen van de mens, pathologie, enz.

Wegens het beperkte aantal plekken zullen er twee rondes zijn van 20 personen. Ronde 1 van 15:00-16:00, en ronde 2 van 16:00-17:00. Schrijf je dus snel in voordat de ronde vol zit! De excursie vindt plaats om de hoek van de school, Hippocratespad 21. De kosten bedragen 1,50 voor leden, en 2,50 voor niet leden. Wij hebben er zin in, hopelijk zien we jullie dan!

Aanmelden kan via www.anatomischmuseum.svnucleus.nl