Rozenactie

posted in: Activiteiten | 0

Lieve leden,

Het is bijna februari. Dit betekent, dé dag van de liefde komt er weer aan, Valentijnsdag! Dit konden wij als bestuur natuurlijk niet negeren en hier moest iets mee gedaan worden. Vandaar de Rozenactie van SV Nucleus! Voor maar 1 euro per roos kan je een roos bestellen voor je geliefde/bestie/liefste bestuurs-/commissielid en ga zo maar door. Deze roos zal dan persoonlijk door het bestuur aan jouw persoon gegeven worden.

Rozen bestellen kan tot uiterlijk 11 februari 12:00 via rozenactie.svnucleus.nl. De rozen zullen 13 januari en 14 januari uitgedeeld worden in Grand Café aan degenen die een roos mogen ontvangen. Wij brengen de mensen die een roos krijgen op de hoogte via hun studentenmail, houd deze dus in de gaten.
Het bedrag dat je moet overmaken is de hoeveelheid rozen die je bestelt. Dit bedrag kan overgemaakt worden naar NL53 RABO 0187 4325 89 t.n.v. SV Nucleus onder vermelding van ‘Rozenactie + hoeveelheid rozen die je hebt besteld’.
Bestel dus snel je roos en spread some love! ♥

Liefs,
Het bestuur