Crash Course EVB & STA

posted in: Uncategorized | 0

Beste leden,

Goed nieuws voor onze eerstejaars! Vanaf deze periode zijn we gestart met een nieuw concept, namelijk Crash Courses. Hierbij zullen er elke periode 2 vakken worden gekozen (1 vak van Chemie en 1 van B&M) waarvoor een Crash Course zal worden gegeven voor de herkansingen. In de Crash Courses wordt in een snel tempo de leerdoelen doorgelopen, gevolgd door oefeningen die we klassikaal onder de loep zullen nemen. Ook zullen er handige tips & tricks worden gegeven en er zijn oefenopgaven die nog niet eerder behandeld zijn (en gratis koffie en thee!).

De Crash Courses voor de herkansingen van periode 2 zijn voor de vakken B02STA (statistiek) en C02EVB (evenwichten en buffers).

C02EVB – evenwichten en buffers – 24 april – 13:00-16:00 – Z2.016
Aanmelden via: www.crashevb.svnucleus.nl

B02STA – statistiek – 26 april – 13:00-16:00 – G2.126
Aanmelden via: www.crashsta.svnucleus.nl

Na aanmelding krijg je via de mail oefenopgaven toegestuurd die je kan gebruiken ter voorbereiding op de Crash Course. Deze hoef je niet verplicht te maken, maar het is wel de bedoeling dat je voorbereid naar de Crash Course komt.

Let op: er zijn maar bepaald aantal plekken beschikbaar, dus schrijf je snel in want vol = vol!


Met educatieve groet,

De Educatiecommissie